Tablet bilgisayarlar günümüzde iş hayatı, okul hayatı, sosyal medya takibi gibi neredeyse her alanda kaçınılmaz bir ihtiyaç olmayı başardı.

Peki Tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bu yazımızda konu hakkında ki tecrübelerimizi sizler ile paylaşacağız.. Genel olarak kullanıcılar tabletlerinde ilk arıza ile tanısmaları sarj soketi ile başlar. Bu apple kullanıcıları için geçerli olmasada eski model samsung ve asus markarı da dahil olmak üzere bir çok tablet Micro Usb dediğimiz soket yapısına sahiptir. Bu yapı günümüzde universal olarak kabul edilmiş olsada sağlamlık konusunda sınıfta kalmıştır. Yeni bir cihaz alırken ilk dikkat etmeniz gereken sarj baglantı yapısı olmalıdır.

Bir sonraki aşamada satış sonrası destek ve müşteri memnuniyetine önem veren servis sağlayıcıları tercih etmelisiniz. Unutmayın ki cihazı aldığınız yer ne kadar büyük bir market olursa olsun, bunu sadece size satmak ve arıza durumunda aracı olmakla kalacaktır.Çok fazla sayıda marka olduğu gibi, model ve dış görünüş olarakta yüzlerce ürüne raslayacaksınız. Önceliğinizi teknoloji alanında kendini ispatlamış, dünyaca ünlü markalara vermenizi öneririz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BSD Bilgisayar Tamiri ve Servisi - Hürriyet, Tekirdağ

Tekirdağ'da her marka bilgisayar, laptop, yazıcı tamiri ve bu yazıcılar için kartuş ve sarf malzemeler. Ayrıca donanımsal sistem desteği vermekteyiz..

Bize Ulaşın

Adres: Hürriyet Mh. Şehit Şaban Öztürk Sk. Aile Sağlık Merkezi Karşısı - Tekirdağ

Telefon: 0534 880 07 08

E-Posta: info@bsdbilgisayar.net

Web: http://www.bsdbilgisayar.net